hjnabytek.cz

Expedo Akční set 1+1 pěnová matrace DE LUX, 90x200x14cm

Zcela unikátní produkt Expedo Akční set 1+1 pěnová matrace od oblíbené značky Expedo můžete koupit na našich stránkách teď levně! Aktuálně stojí u nás 3 790 Kč.
EAN: 153142i
Expedo Akční set 1+1 pěnová matrace DE LUX
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
3 790

Akční set 1+1 pěnová matrace DE LUX.Matrace je oboustranná, středně tvrdá. Na stupnici tvrdosti 1-5 je charakterizována stupněm 3-4. Jde tedy o matraci vyšší tvrdosti, která dokáže po namáhavém dni srovnat záda do ideálního stavu. Pro svoji kvalitu, cenu a hypoalergické vlastnosti patří patří mezi nejprodávanější matrace na trhu. Tělo matrace tvoří především kvalitní polyuretanová pěna T25, která je flexibilní a hypoalergická. Výborně se tak přizpůsobí tělu a maximálně eliminuje riziko alergické reakce a usazování roztočů. Je tedy vhodná i pro alergiky. Povrch matrace je chráněn jednovrstvým, na zip uzavíratelným a snadno snímatelným potahem, který je velmi příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou absorpcí vlhkosti. Zvyšuje tak cirkulaci vzduchu, odvádí případnou vlhkost a snižuje možnost vzniku plísní a usazování bakterií. Doporučená nosnost této oblíbené matrace 14 cm vysoké je 110 kg na jedno lůžko. Shrnutí: oboustranná matrace 1+1 za zvýhodněnou cenu 14 cm vysoká včetně potahu nosnost 110 kg na lůžko zvýšená tvrdost PUR pěna vhodná i pro alergiky

Ostatní parametry: Materiál PUR pěna. Určení pro alergiky. Hmotnost 10 kg. Nosnost 220 kg. Spací plocha 90×200 cm. Doplňky potah. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Výška matrace 14 cm. . . . . . . . . .