hjnabytek.cz

Expedo Kuchyňská skříňka dolní GRISS 60 D 1F BB, 60x82x52, šedá/šedá lesk

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Expedo Kuchyňská skříňka dolní GRISS od společnosti se zárukou kvality Expedo snadno naleznete v aktuální nabídce za báječnou cenu! V akci za 1 890 Kč.
EAN: 2000000366982
Expedo Kuchyňská skříňka dolní GRISS 60 D 1F BB
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
1 890
Popis produktu

Kuchyňská skříňka dolní GRISS je vyrobena z uvedených materiálů, které chrání hrana PVC. Vpředu má jedny velká dvířka, jež disponují systémem tichého dojezdu. Možná je i koupě spolu s pracovní deskou. Vybírejte ze dvou šířkových variant podle toho, jak moc prostoru v kuchyni potřebujete. Líbí se vám tento design? V tom případě se podívejte i na další produkty ze série GRISS. Shrnutí: dolní kuchyňská skříňka hrana PVC dvířka systém tichého dojezdu 2 šířkové varianty možnost pracovní desky Použité materiály: LTD/MDF, HDF dřevovláknitá deska

Ostatní parametry: Barva šedá. Materiál HDF. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška 82 cm. Dekor šedá/šedá lesk. Hloubka 52 cm. Počet dvířek 1. Šířka 60 cm. Tloušťka materiálu 1,6 cm. Úchyty ANO. ABS/PVC hrana ANO. Materiál úchytů kov. Počet poliček 1. Pracovní deska NE. . .