hjnabytek.cz

Expedo Pěnová matrace DE LUX, 120x200x14cm

Povedený produkt Expedo Pěnová matrace DE s osvědčenou značkou Expedo pohodlně dostanete nyní opravdu levně. Akční cena již od 2 690 Kč.
EAN: 3163768014546
Expedo Pěnová matrace DE LUX
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
2 690

Pěnová matrace DE LUX.Matrace je oboustranná, středně tvrdá. Na stupnici tvrdosti 1-5 je charakterizována stupněm 3-4. Jde tedy o matraci vyšší tvrdosti, která dokáže po namáhavém dni srovnat záda do ideálního stavu.
Pro svoji kvalitu, cenu a hypoalergické vlastnosti patří mezi nejprodávanější matrace na trhu.
Tělo matrace tvoří především kvalitní polyuretanová pěna T25, která je flexibilní a hypoalergická. Výborně se tak přizpůsobí tělu a maximálně eliminuje riziko alergické reakce a usazování roztočů. Je tedy vhodná i pro alergiky.
Povrch matrace je chráněn jednovrstvým, na zip uzavíratelným a snadno snímatelným potahem, který je velmi příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou absorpcí vlhkosti. Zvyšuje tak cirkulaci vzduchu, odvádí případnou vlhkost a snižuje možnost vzniku plísní a usazování bakterií.
Doporučená nosnost této oblíbené matrace 14 cm vysoké je 110 kg na jedno lůžko. 
Shrnutí:

oboustranná matrace
14 cm vysoká včetně potahu
nosnost 110 kg na lůžko
zvýšená tvrdost
PUR pěna
vhodná i pro alergiky

Použité materiály:

PUR pěna

Ostatní parametry: Doplňky potah. Hmotnost 7 kg. Materiál PUR pěna. Nosnost 110 kg. Spací plocha 120×200 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Určení pro alergiky. Výška matrace 14 cm. . . . . . . . . .