hjnabytek.cz

Expedo Posuvné dveře LIVELLO IV + tichý dojezd, 96×205, bílá

Hodně povedený produkt Expedo Posuvné dveře LIVELLO IV + tichý od společnosti s předním postavením na trhu Expedo naleznete právě teď u nás se slevou. Teď v akci 4 090 Kč.
EAN: 135949i
Expedo Posuvné dveře LIVELLO IV + tichý dojezd
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
4 090
Popis produktu

Posuvné dveře LIVELLO I. Můžete je využít jako klasický vchod do další místnosti, nebo do speciálně vytvořené šatny. Jsou vyrobeny z materiálu o šířce 1,6 cm. Snadné otevírání zajistí dlouhá hliníková rukojeť. Dveře zdobí lepené dekorativní prvky z černého skla. Systém pojezdu, ložisek a instalační materiál je pochopitelně součástí. Vybírat lze z několika atraktivních dekorů. Shrnutí: posuvné dveře hliníková rukojeť odstup od zdi 1,5 cm instalační materiál možnost volby tichého dojezdu vámi zvolený dekor Použité materiály: LTD, PVC

Ostatní parametry: Barva bílá. Materiál LTD. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška 205 cm. Dekor bílá. Šířka 96 cm. Tloušťka materiálu 1,6 cm. Úchyty ANO. ABS/PVC hrana ANO. Orientace univerzální. Systém tichého zavírání ANO. Mezera od zdi 1,5 cm. Šířka krycí lišty 205 cm. Výška lišty 10 cm. . .