hjnabytek.cz

Expedo Předsíňová sestava EUGENIO 26, grafit/trinity 31

Tento žádaný produkt Expedo Předsíňová sestava EUGENIO 26, pocházející od značky Expedo snadno můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za extra cenu! Právě nyní za skvělou cenu 17 790 Kč.
EAN: 233549
Expedo Předsíňová sestava EUGENIO 26
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
17 790

Předsíňová stěna EUGENIO 26. Moderní provedení v atraktivním designu. Vyrobena je z kvalitního lamina, které je opatřené ABS hranou. Ta chrání materiál před mechanickým poškozením a vlhkostí. Součástí předsíňové stěny jsou čalouněné panely, které se lepí na zeď, skříň s poličkou a tyčí na ramínka, věšák a botník s poličkou. Předsíňová stěna stojí na nižších stříbrných nožičkách, které dodávají stabilitu a pevnost. Na výběr máte ze dvou dekorů a více druhů barev čalounění. Shrnutí: předsíňová stěna ABS hrana čalouněné panely skříň, věšák, botník, zrcadlo výběr dekoru a čalounění lepidlo není součástí balení Použité materiály: DTDL, látka

Ostatní parametry: Barva modrá. Čalounění trinity 31. Materiál látka. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška sedu 50 cm. Dekor grafit. Počet dvířek 7. Zrcadlo ANO. ABS/PVC hrana ANO. Orientace univerzální. Rozměry skříně (VxŠxH) 225x90x40 cm. Počet poliček 6. Rozměry věšáku 100×15 cm. Rozměry botníku (VxŠxH) 88x130x40 cm. . .