hjnabytek.cz

Expedo Předsíňová sestava EUGENIO 29, bílá/trinity 28

Hodně povedený kus Expedo Předsíňová sestava EUGENIO 29, od dodavatele zboží Expedo máte možnost najít v naší internetové nabídce za super cenu! Nyní můžete mít za 15 190 Kč.
EAN: 233506
Expedo Předsíňová sestava EUGENIO 29
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
15 190

Předsíňová stěna EUGENIO 29. Moderní provedení v atraktivním designu. Vyrobena je z kvalitního lamina, které je opatřené ABS hranou. Ta chrání materiál před mechanickým poškozením a vlhkostí. Součástí předsíňové stěny jsou čalouněné panely, které se lepí na zeď, skříň s poličkou a tyčí na ramínka, věšák a botník s poličkou. Předsíňová stěna stojí na nižších stříbrných nožičkách, které dodávají stabilitu a pevnost. Na výběr máte ze dvou dekorů a více druhů barev čalounění. Shrnutí: předsíňová stěna ABS hrana čalouněné panely skříň, věšák, botník, zrcadlo výběr dekoru a čalounění lepidlo není součástí balení Použité materiály: DTDL, látka

Ostatní parametry: Barva zelená. Čalounění trinity 28. Materiál látka. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška sedu 50 cm. Dekor bílá. Počet dvířek 5. Zrcadlo ANO. ABS/PVC hrana ANO. Orientace univerzální. Rozměry skříně (VxŠxH) 225x45x40 cm. Počet poliček 5. Rozměry věšáku 100×15 cm. Rozměry botníku (VxŠxH) 88x130x40 cm. . .