hjnabytek.cz

Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA + Tichý dojezd, 180x216x61, grafit

Hodně povedený výrobek Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA od značky s tradicí a dobrou pověstí Expedo jde získat právě teď u nás opravdu levně! Právě nyní za 11 890 Kč.
EAN: 132402i
Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA + Tichý dojezd
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
11 890
Popis produktu

Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA.Je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm. Vnitřek skříně vytváří dostatek úložného prostoru v podobě šatních tyčí i polic. Šatník zakryjí posuvné dveře, které mají z vnější strany zrcadlo. Skříň je k dostání v šesti šířkových variantách. podle vybrané varianty se liší počet polic, šatních tyčí i umístění zrcadla. Vybírat můžete také z více dekorů. Shrnutí: skříň šatní tyče i police posuvné dveře zrcadlo 6 šířkových variant více dekorů na výběr Použité materiály: LTD, PVC, sklo

Ostatní parametry: Barva šedá. Materiál sklo. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška 216 cm. Dekor grafit. Hloubka 61 cm. Počet dvířek 3. Šířka 180 cm. Tloušťka materiálu 1,6 cm. Typ skříně posuvná. Vnitřní uspořádání šatní tyč. Zrcadlo ANO. ABS/PVC hrana ANO. LED osvětlení NE. Systém tichého zavírání ANO. .