hjnabytek.cz

Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ROBERTA, 240x216x61, bílá

Super kus Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a od značky s dlouholetou historií Expedo máte možnost sehnat na našich stránkách za nejnižší cenu! Cenově vychází na 13 890 Kč.
EAN: 214427
Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ROBERTA
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
13 890
Popis produktu

Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ROBERTA. Je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm. Vnitřek skříně vytváří dostatek úložného prostoru v podobě šatních tyčí i polic. Šatník zakryjí posuvné dveře, které mají z vnější strany zrcadlo. Skříň je k dostání v šesti šířkových variantách. Podle vybrané varianty se liší počet polic, šatních tyčí i umístění zrcadla. Vybírat můžete také z více dekorů. Shrnutí: skříň šatní tyče i police posuvné dveře zrcadlo 6 šířkových variant více dekorů na výběr Použité materiály: LTD, PVC, sklo

Ostatní parametry: Barva bílá. Materiál sklo. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška 216 cm. Dekor bílá. Hloubka 61 cm. Počet dvířek 3. Šířka 240 cm. Tloušťka materiálu 1,6 cm. Typ skříně posuvná. Vnitřní uspořádání šatní tyč. Zrcadlo ANO. ABS/PVC hrana ANO. LED osvětlení NE. Systém tichého zavírání NE. .