hjnabytek.cz

Expedo Taštičková matrace MATONA, 80x200x17 cm

Kvalitní a žádaný kus Expedo Taštičková matrace MATONA, od značky s dlouholetou tradicí Expedo je k dostání momentálně na webu za outletovou cenu! Nabídky od 2 990 Kč.
EAN: 4037772222800
Expedo Taštičková matrace MATONA
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
2 990

Taštičková matrace MATONA. Matrace je rozdělena do 7 zón tvrdosti. Zónování matrace znamená, že matrace je rozdělena do sedmi zón s odlišnou tuhostí. V úrovni ramen nebo lýtek jsou pružiny měkčí, zatímco v oblastech vysoké zátěže jako jsou kyčle, záda nebo šíje jsou tvrdší. Součástí matrace jsou pružiny, které jsou z obou stran pokryté pěnovou polyuretanovou deskou o síle 2 cm. Jednotlivé pružiny jsou uspořádány tak, aby poskytly pohodlí a komfort. Taštičková matrace je oboustranná, opatřena pratelným potahem, s nímž je vysoká cca 17 cm. Shrnutí: taštičková matrace 7 zón tvrdosti pružiny a PUR pěna oboustranná matrace pratelný potah

Ostatní parametry: Materiál PUR pěna, taštičkové pružiny. Určení pro rodinu. Nosnost 100 kg. Spací plocha 80×200 cm. Doplňky potah. Tvrdost matrace H2 – středně měkká. Výška matrace 17 cm. Potah ANO. . . . . . . . . .