hjnabytek.cz

Expedo Taštičková matrace SHEEP, 120x200x18 cm

Tento žádaný výrobek Expedo Taštičková matrace SHEEP, od skvělého výrobce Expedo můžete sehnat tady nyní za parádní cenu. Ceny od 4 190 Kč.
EAN: 8000680800558
Expedo Taštičková matrace SHEEP
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
4 190

Taštičková matrace SHEEP. Matrace je oboustranná. Tvrdost spací plochy si zvolíte podle vámi vybrané strany matrace, matrace nabízí dva druhy tvrdosti. Rozdělena je do 7 zón tvrdosti. Zónování matrace znamená, že matrace je rozdělena do sedmi zón s odlišnou tuhostí. V úrovni ramen nebo lýtek jsou pružiny měkčí, zatímco v oblastech vysoké zátěže jako jsou kyčle, záda nebo šíje jsou tvrdší. Tvoří ji taštičkové pružiny, které jsou uzavřené v pevných kapsičkách a vzájemně nedotýkají. Součástí je polyuretanová pěna, která je rozmístěná po obvodu matrace. Samotná matrace tak má zvýšenou elasticitu, umožňuje dobrou ventilaci a s pomocí vnitřní kokosové vrstvy je zajišťován volný proud vzduchu. Na povrchu matrace je povlak z kvalitní tkaniny na zip s výtažky z Aloe Vera. Taštičková matrace SHEEP patří mezi nejkvalitnější ložnicové produkty ve své cenové třídě.
Shrnutí:

taštičková matrace
7 zón tvrdosti
oboustranná
vhodná i pro alergiky
pratelný potah s Aloe Vera 

Použité materiály:

PUR pena

Ostatní parametry: Doplňky potah. Hmotnost 18 kg. Materiál PUR pěna, taštičkové pružiny, kokosové vlákno. Nosnost 120 kg. Parametry zdravotní. Spací plocha 120×200 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Tvrdost matrace H5 – velmi tvrdá. Určení pro alergiky. Výška matrace 18 cm. . . . . . . .