hjnabytek.cz

Expedo TV stolek LORA RTV 2, bílá/černá lesk

Žádaný produkt Expedo TV stolek LORA RTV od společnosti s dlouholetou tradicí Expedo je k dostání v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 3 490 Kč.
EAN: 205621
Expedo TV stolek LORA RTV 2
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
3 490
Popis produktu

Televizní stolek LORA RTV 2 se vyznačuje svým detailně provedeným zpracováním a kvalitními použitými materiály. Stolek je vyroben z kvalitních desek o tloušťce 16 mm a ABS hranami, které ji chrání před poškozením a vlhkostí. Korpus stolku je v bílé matné barvě, zatímco přední strany skříněk jsou v lesklém provedení. Součástí stolku jsou tři prostorné skříňky s výklopnými dvířky, nad nimi jsou tři otevřené úložné prostory. Zásuvky jsou opatřeny úchyty ve stříbrné barvě. Horní plocha poskytuje dostatek prostoru pro umístění televize. Navíc disponuje moderním LED osvětlením v modré barvě. Shrnutí: TV stolek ABS hrany 3 skříňky výklopná dvířka 3 otevřené police PCV úchyty LED osvětlení Použité materiály: LTD, PVC

Ostatní parametry: Barva černá. Materiál LTD. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška 34,8 cm. Hloubka 45,5 cm. Hmotnost 33 kg. Šířka 150 cm. Tloušťka materiálu 1,6 cm. Úchyty ANO. Nosnost 25 kg. ABS/PVC hrana ANO. Barva LED osvětlení modrá. LED osvětlení ANO. Barva ostatních částí černá lesk. Materiál úchytů plast. .