hjnabytek.cz

Expedo TV stolek LORA RTV 2, bílá/šedá lesk

Oblíbený a akční produkt Expedo TV stolek LORA RTV od známého předního výrobce Expedo lze pořídit u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za 3 490 Kč.
EAN: 205622
Expedo TV stolek LORA RTV 2
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
3 490

Televizní stolek LORA RTV 2 se vyznačuje svým detailně provedeným zpracováním a kvalitními použitými materiály. Stolek je vyroben z kvalitních desek o tloušťce 16 mm a ABS hranami, které ji chrání před poškozením a vlhkostí. Korpus stolku je v bílé matné barvě, zatímco přední strany skříněk jsou v lesklém provedení. Součástí stolku jsou tři prostorné skříňky s výklopnými dvířky, nad nimi jsou tři otevřené úložné prostory. Zásuvky jsou opatřeny úchyty ve stříbrné barvě. Horní plocha poskytuje dostatek prostoru pro umístění televize. Navíc disponuje moderním LED osvětlením v modré barvě. Shrnutí: TV stolek ABS hrany 3 skříňky výklopná dvířka 3 otevřené police PCV úchyty LED osvětlení Použité materiály: LTD, PVC

Ostatní parametry: Barva šedá. Materiál LTD. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška 34,8 cm. Hloubka 45,5 cm. Hmotnost 33 kg. Šířka 150 cm. Tloušťka materiálu 1,6 cm. Úchyty ANO. Nosnost 25 kg. ABS/PVC hrana ANO. Barva LED osvětlení modrá. LED osvětlení ANO. Barva ostatních částí šedá lesk. Materiál úchytů plast. .