hjnabytek.cz

Expedo Vysoká vitrína LUGANO, bílá/bílá lesk 190

Kvalitní výrobek Expedo Vysoká vitrína LUGANO, bílá/bílá od značky se skvělou pověstí Expedo můžete koupit na našich stránkách v bezva akci. Nyní lze objednat jen za 4 690 Kč.
EAN: 205718
Expedo Vysoká vitrína LUGANO
Ověřit dostupnost »
Značka: Expedo
4 690

Vysoká vitrína LUGANO. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Vitrína nabízí dostatek úložného prostoru, který je řešen jako pět polic. Ty jsou schované za částečně prosklenými dvířky. Dvířka jsou opatřena PVC úchytem ve stříbrné barvě. Korpus vitríny je v bílém matu, zatímco přední strana dvířek je pokryta akrylovou vrstvou, která dodává vysoký lesk. Vybírat můžete ze čtyř barevných variant. Součástí vitríny je LED osvětlení. Shrnutí: vysoká vitrína police částečně prosklená dvířka matný korpus lesklé doplňky PVC úchyt LED osvětlení Použité materiály: LTD, sklo, plast

Ostatní parametry: Barva bílá. Materiál LTD. Styl moderní. Určení pro rodinu. Výška 193 cm. Hloubka 42 cm. Hmotnost 47 kg. Šířka 50 cm. Tloušťka materiálu 1,6 cm. Úchyty ANO. Barva LED osvětlení modrá. LED osvětlení ANO. Barva ostatních částí bílá lesk. Orientace univerzální. Materiál úchytů plast. . .